پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی سفره یکبارمصرف

دستگاه بسته بندی سفره یکبارمصرف این امکان را برای شما ایجاد می نماید تا با سرعتی بالاتر قادر به بسته بندی رول های سفره باشید و آنها را به صورت پیلوپک بسته بندی نمایید. این روش بسته بندی علاوه بر هزینه بسیار کمتری که برای شما به نسبت دیگر روش های بسته بندی سفره یکبار مصرف دارد, بسته بندی را نیز بسیار شکیل تر برای شما انجام می دهید.

دستگاه بسته بسته بندی سفره یکبار مصرف یکی از مهمترین و حساس ترین دستگاه ها در سوله های بهداشتی به شمار می روند . این موضوع از آنجایی حائز اهمیت است که بسته بندی سفره یکبار مصرف به صورت سلفونی به سبک بالشتی اتفاق می افتد و رعایت نکات بهداشتی و بسته بندی اصولی در آن بسیار مهم است .خط بسته بندی سفره یکبار مصرف بدلیل ابعاد متناسب و معقول آن به وسیله دستگاه های دو فک به راحتی قابل اجرا هستند و هیچگونه مشکلی را در طی سال ها فعالیت ایجاد نخواهند کرد . نکته دیگر در دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف, قابلیت تغییر سلفون های آن به صورت دلخواه برای ایجاد حس بازایابی بهتر و ارائه هرچه باکیفت تر محصول به مشتریان است تا در واقع امضای بی نظیری بر محصول تولید شده زده شود .  

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

مدل های دستگاه بسته بندی سفره یکبارمصرف

ما در ماشین سازی پیروز پک توانسته ایم نمونه های متنوعی از دستگاه های بسته بندی افقی از جمله:

  • دستگاه بسته بندی مدل کلاسیک
  • دستگاه بسته بندی مدل آنجل
  • دستگاه بسته بندی مدل اسکار
  • دستگاه بسته بندی مدل دلفین

را به بازار ارائه نماییم. تمامی مدل ها قادرند,  بسته بندی محصولات را در ابعاد و اندازه های بسیار کوچک تا عرض های 30 تا 35 سانتی متری را برای شما انجام دهند. از این رو انتخاب بسیار مناسبی برای دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف می‌باشند.

تنها تفاوت موجود بین این دستگاه های بسته بندی, سیستم های آنها می باشد که شما متناسب با خط تولید و بودجه خود می توانید یکی از انواع مکانیکی, نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک این ماشین بسته بندی را خریداری نمایید.

برای خرید دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف کافیست با ما در صنایع بسته بندی پیروز پک در ارتباط باشید.

برای دیدن انواع دستگاه ها و اطلاع از رویداد های پیروز پک به استوری های سایت پیروز پک مراجعه کنید.

برخی محصولات ما:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja