پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی شوکورول

دستگاه بسته بندی شوکورول یکی از انواع ماشین‌های بسته‌ بندی پیلوپک صنایع بسته بندی پیروز پک می‌باشد که در مدل‌های متنوع با سیستم‌های گوناگون مکانیکی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به بازار عرضه می‌گردد و برای مواردی نظیر:

و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد. این دستگاه تنها یکی از ده‌ها ماشین بسته بندی تولید شده در صنایع بسته بندی پیروز پک می‌باشد. در حین بسته بندی این محصولات حساس به فشار، کمترین فشار به محصول وارد شده و ضایعات محصول را به میزان زیادی کاهش می‌دهد. زیرا شوکورول خرد شده یا پودر شده نمی‌تواند مشتری داشته باشد و موجب تاثیر منفی روی برند و فروش می‌گردد.

در ارتباط با محصولات شکننده و حساس باید دقت داشته باشید کیفیت محصول نه تنها در کارخانه و در زمان تولید و بسته بندی بلکه در بازار و تا رسیدن به دست مشتری کاملا حفظ شود. در چنین شرایطی لازم است اهمیت ویژه‌ای برای بسته بندی قائل شوید تا محصول در زمان حمل نیز آسیب نبیند.

ما در صنایع بسته بندی پیروز پک با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع در جهت حفظ کیفیت محصول و افزایش فروش شوکورول با بهره‌گیری از بروزترین و مدرترین تکنولوژی‌های روز دنیا اقدام به تولید دستگاه‌های با کیفیت با سرعت بسته بندی بالا نموده‌ایم.

برخی از مهمترین ویژگی‌های دستگاه بسته بندی شوکورول

کیفیت بسته بندی بسیار بالا همراه با سرعت بسته بندی 100 تا 200 عدد محصول در دقیقه. این سرعت تولید نقش بسزایی در افزایش فروش محصولات به همراه دارد.

شکیل بودن و زیبایی ظاهری بسته‌ها از دیگر نکات مثبت بسته بندی با ماشین آلات پیروز پک می‌باشد. به این ترتیب قادر خواهید بود سهم بزرگی از بازار را به محصول خود اختصاص دهید.

برخی محصولات صنایع پیروز پک:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دستگاه بسته بندی شوکورول

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید