پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال

دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال یکی دیگر از دستگاه های پیروز پک سپاهان می باشد بسته بندی محصولات یکی از مهم ترین مراحل آماده سازی آن ها است. دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال به منظور بسته بندی قاشق و چنگال یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و باید با رعایت بهداشت و استانداردهای لازم انجام شود. 

امروزه شیوع کرونا و بیماری های دیگری که سلامت انسان را تهدید می کنند مسئله بسته بندی را بسیار مهم تر کرده است. قاشق و چنگال از جمله ظروفی هستند که هنگام خوردن غذا به کار رفته و می توانند روی سلامت بدن تأثیراتی داشته باشند, از این جهت بسته بندی این ظروف بسیار مهم بوده و عدم رعایت مسائل بهداشتی در این مورد می تواند سلامت انسان را تهدید کند.

بسته بندی ظروفی مانند قاشق و چنگال, هم باعث نظم دادن به آن ها شده و هم از آن ها در برابر آلودگی ها محافظت می کند. امروزه دستگاه هایی تولید و راهی بازار شده اند که کار بسته بندی را بسیار راحت تر کرده اند. از جمله این دستگاه ها دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال بوده که دارای ویژگی های زیر است.

  •  قطعات دستگاه از جنس استیل ضد زنگ بوده و در برابر رطوبت و نور خورشید دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی نمی شوند.
  • قطع شدن برق این دستگاه در صورت تماس دست اپراتور در بخش دروازه فک به علت وجود سنسور حفاظتی
  • می توان سرعت این دستگاه را بر حسب تعداد بسته بندی ها در دقیقه تنظیم کرد.
  • توانایی کار با سلفون های چسبی و حرارتی را دارد.
  •  امکان بسته بندی محصولات در ابعاد مختلف, ضایعات بسیار کم و سرعت بالا

شما عزیزان میتوانید برای خرید دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال

نحوه دستگاه بسته بندی شنیسل

دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال از جمله ماشین آلانی است که برای بسته بندی وسایلی چون قاشق و چنگال استفاده می شود. این دستگاه قادر است با رعایت مسائل بهداشتی, قاشق و چنگال را بسته بندی کند. نحوه کار با این دستگاه بدین صورت بوده که در وهله اول پک قاشق و چنگال بر روی ریل دستگاه قرار گرفته و با کشیده شدن سلفون روی آن ها به بخش داغ دستگاه می رود, در این بخش المنت های گرمایی هوای داغ را به پک ها منتقل می کنند. پس از آن فن های دستگاه باد خنک را به پک ها دمیده که سبب سفت شدن شکل پک ها می شود. این بسته بندی, قاشق و چنگال را از آلودگی حفظ می کند.

مزایا و قیمت دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال

 با شیوع بیماری ها و هم چنین با توجه به ارتباط تنگاتنگ ظروفی مانند قاشق و چنگال با سلامت انسان استفاده از ظروف یکبار مصرف بسیار بیشتر از گذشته شده. مهم است که این ظروف در بسته بندی های مناسب قرار گرفته تا از آلودگی ها به دور بمانند. امروزه از ظروف یکبار مصرف در رستوران ها، گردهمایی ها و مراسم های مختلف استفاده می شود. اگر مراقبت های لازم انجام نشود و ظروف در معرض آلودگی ها قرار بگیرند، سلامت بدن انسان به خطر افتاده و فرد در معرض بیماری ها قرار می گیرد. به خصوص در این چند سال با شیوع کرونا مسئله بسته بندی ظروف بسیار مهم تر شده است. بسته بندی این ظروف می تواند آن ها را از شر بیماری ها حفظ کرده و مانع از ورود آلودگی به آن ها شود. هم چنین این بسته بندی ها امکان حمل و جابه جایی ظروف را آسان تر می کند. با بسته بندی قاشق و چنگال می توان به ظروف نظم بخشید.

قیمت دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال

بسیاری از ما حداقل یک بار در زندگی خود از ظروف یکبار مصرف برای خوردن غذا استفاده کرده ایم. این ظروف دارای مزایایی بوده و به دلایل مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این ظروف در صورت قرار گرفتن در معرض آلودگی ها می توانند سلامت ما را به خطر انداخته و باعث بیماری شوند. بسته بندی ظروفی مانند قاشق و چنگال از ورود آلودگی به آن ها جلوگیری می کند. این بسته بندی با استفاده از دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال انجام می گیرد.

 این دستگاه ها می توانند با بسته بندی این ظروف آن ها را از میکروب ها و دیگر آلودگی ها در امان نگه دارند. در طول این سال ها برند های مختلفی اقدام به تولید این دستگاه ها کرده اند. برند پیروز پک از جمله برندهای موفق در زمینه ساخت دستگاه های بسته بندی بوده که  قیمت دستگاه بسته بندی قاشق را با بالاترین کیفیت عرضه میکند و توانسته با تولید دستگاه های با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب کند.

برخی محصولات پیروز پک:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید