پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی قطره چکان

دستگاه بسته بندی قطره چکان قابلیت بسته بندی قطره چکان را به صورت تک عددی دارا می باشد. دستگاه بسته بندی قطره چکان از تولیدات صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان می باشد و در بسته بندی محصولات مشابه لوازم طبی به کار می رود.
از قطره چکان در جهت استفاده دارو به صورت قطره ای اعم از قطره چشم , قطره گوش و … استفاده می شود. قطره چکان از ابزارهای مهم در لوازم پزشکی است و بسته بندی آن نیز بالتبع دارای اهمیت زیادی است و مثل هر نوع تجهیزات پزشکی دیگر باید در شرایط بهداشتی و بدور از هر نوع آلودگی بسته بندی شود.

 برخی محصولات ما

بسته بندی اتوماتیک با دستگاه بسته بندی قطره چکان

دستگاه بسته بندی قطره چکان پیروز پایور می تواند در بسته بندی این نوع محصول شرایطی را فراهم کند تا به صورت اتوماتیک و بی نیاز از دخالت دست بسته بندی انجام شود. در فرایند بسته بندی قطره چکان در دستگاه بسته بندی قطره چکان ، این محصول به صورت تک تک توسط اپراتور روی ریل نوار نقاله قرار می گیرد. توسط نوار نقاله محصول به بخش بسته بندی دستگاه وارد می شود و در آنجا به صورت اتوماتیک بسته بندی و دوخت و برش انجام می شود. و سپس محصول بسته بندی شده از دستگاه خارج  می گردد.

دستگاه بسته بندی قطره چکان به صورت تک عددی شامل دستگاه بسته بندی پیلوپک می باشد که در بسته بندی محصولات مختلف اعم از لوازم طبی به کار می رود.
از موارد کاربرد دستگاه بسته بندی قطره چکان می توان به بسته بندی های زیر اشاره کرد؛

و  سایر موارد .
چنانچه شما نیز از تولید کنندگان لوازم طبی و تجهیزات پزشکی در کشور هستید می توانید جهت بسته بندی با سرعت بالا از دستگاه بسته بندی قطره چکان پیلوپک پیروز پایور استفاده نمایید. این دستگاه بسته بندی با سرعت و علکرد سریع خود برای کارخانجات بزرگ با حجم تولید بالا بسیار مناسب است. صدها محصول مشابه در این نوع دستگاه ها قابل بسته بندی است و نیازی به اپراتورهای متعدد ندارد از این رو در کاهش هزینه های تولید کنندگان نیز موثر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دستگاه بسته بندی قطره چکان

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید