پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی قند حبه

دستگاه بسته بندی قند حبه در گذشته تنها به دستگاه های بسته بندی ختم می شد که بسته بندی قند را در درون کیسه‌هایی با وزن‌های متنوع بسته بندی می‌نمود. قند یک محصول استراتژیک که از چغندر و نیشکر تولید می‌شود و در خانه‌های تولید قند وشکر پس از گذراندن فرآیندهای تولید به اشکال مختلف تولید می‌گردد. که یکی از نمونه های آن حبه در اشکال مکعبی می‌باشد.

اما این روزها شاهد نوع جدیدی از بسته بندی قند حبه ای می‌باشیم که به صورت تک عددی با دستگاه بسته بندی قند حبه تکی بسته بندی می‌شود.

این نوع قندها انتخابی مناسب برای هتل‌ها، هواپیماها و مراسم‌ها می‌باشد.

بروزترین دستگاه بسته بندی قند حبه

دستگاه بسته بندی قند حبه پیلوپک قادر است تا بسته بندی قند را به صورت تک عددی و چند تایی بسته بندی نماید. این نوع از بسته بندی کمک می نماید تا مشتریان شما در تمامی مراسمات،هتل ها، شرکت ها، هواپیما و…. با رعایت نکات بهداشتی قادر به استفاده از قند حبه باشند.

از طرفی قند را می‌توان از خیس شدن، فساد و آسیب دیدن نیز حفظ نمود.

در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان دستگاه های بسته بندی افقی را در مدل های متنوع از جمله ؛ دستگاه بسته بندی مدل آنجل ، اسکار، دلفین و کلاسیک که هرکدام دارای سیستم های متنوعی می‌باشند به بازار ارائه نموده‌ایم.

این دستگاه های بسته بندی به راحتی و بسیار شکیل می توانند قند حبه را برای شما با سرعتی بالغ بر 200 بسته در دقیقه بسته بندی نمایند.

از اصلی ترین مزایای دستگاه بسته بندی قند حبه ساخته شده توسط ما قدرت بسته بندی قند توسط این دستگاه بسته بندی بدون هیچ ضایعات محصول و سلفون می باشد.

این دستگاه همچنین مورد کاربرد جهت:

و سایر محصولات دیگر می‌باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دستگاه بسته بندی قند حبه
پخش ویدیو
پخش ویدیو

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    WeCreativez WhatsApp Support
    واحد فروش و پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند.
    سلام؛چطور میتونم کمکتون کنم؟
    سبد خرید