پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی لواشک

دستگاه بسته بندی لواشک دارای انواع متنوع می باشد. به طور مثال دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی, لواشک ورقه ای, دستگاه دو سر پیچ و ….

انتخاب مدل دستگاه بستگی به مدل و نوع لواشک های شما خواهد داشت.در انتخاب نوع تولید این محصول باید به مصرف کننده آن بیاندیشید. اغلب نوجوانان و کودکان طرفداران لواشک می باشند. تمایل زیادی نیز در مصرف این محصول نشان می دهند. یک شرکت تولیدکننده لواشک علاوه بر بالا بردن کیفیت محصول خود باید توجه بسیار ویژه ای به نوع بسته بندی آن نیز داشته باشد.

از طرفی باید به این مسئله نیز توجه نمایید که بهداشت محصول رعایت شده و زمان ماندگاری آن را بتوانید با بسته بندی مناسب افزایش دهید. با ما در این مطلب همراه باشید.

دستگاه بسته بندی لواشک ورقه ای

لواشک های ورقه ای یکی از نمونه های عرضه لواشک به بازار می باشند. در این مدل, لواشک ها در ابعاد و اندازه های بسیار متنوع تولید میگردند و برش داده می شوند.

با استفاده از دستگاه بسته بندی لواشک پیلوپک شما قادر هستید تا بسته بندی لواشک ها از ابعاد کوچک تا ابعاد بسیار بزرگ تا عرض 30 الی 35 سانتی متر بدون محدودیت در طول محصول بسته بندی نمایید.

این دستگاه ها از نمونه محصولات ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان (ماشین سازی ترابی) می باشند.

سیستم های دستگاه های بسته بندی ارائه شده توسط ما متنوع هستند و در مدل های :

 • دستگاه بسته بندی مدل آنجل
 • دستگاه بسته بندی مدل اسکار
 • دستگاه بسته بندی مدل دلفین

به بازار ارائه می گردند. لازم به ذکر است که هر کدام از این مدل ها قادر به بسته بندی محصولات در ابعاد و اندازه های متنوع خواهند بود.

روش های بسته بندی لواشک در آنها متفاوت است که می توان به روش های:

 • متریک و اتوماتیک
 • رگباری

اشاره نمود.

این بستگی به اهداف شرکت شما خواهد داشت که کدام مدل از دستگاه ها برای بسته بندی محصولاتتان مناسب باشد.

در این روش از بسته بندی لواشک اصولا روی لواشک یک نایلون کشیده می شود. و در طی این فرایند بسته بندی نیز یک بسته با عمر ماندگاری بالاتر خواهید داشت.

 برخی محصولات ما

دستگاه بسته بندی اتوماتیک لواشک پذیرایی

لواشک های پذیرایی اصولا به شکل خمیری مانند می باشند. دغدغه اغلب تولیدکنندگان این محصول نیز بسته بندی آن بدون دخالت دست است. چراکه با دخالت دست در بسته بندی این محصول دچار فساد خواهد شد.

ما در صنایع بسته بندی پیروز پک, دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی تمام اتوماتیک را تولید نموده ایم. این دستگاه قادر است تا لواشک ها را کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به اپراتور برای شما بسته بندی نماید.

این دستگاه در امتداد مخزنی قرار میگیرد که باید لواشک ها را درون آن قرار دهید, سپس به صورت اتوماتیک و با انجام تنظیمات لازم دستگاه خود شروع به بسته بندی می نماید. سرعت بسته بندی با این دستگاه 200 بسته در دقیقه بدون هیچ ضایعاتی از محصول و سلفون خواهد بود.

همچنین هوای داخل بسته بندی ها را نیز خارج می نماید که این خود سبب جلوگیری از فساد محصول خواهد شد.

علاوه بر سرعت بسیار بالا می تواند محصولات را بسیار شکیل نیز برای شما بسته بندی نماید.ارائه خدمات مشاوره رایگان در زمان خرید دستگاه ها از خدمات ویژه مان در صنایع بسته بندی پیروز پک می باشد. شما می توانید از این خدمت در تمامی ساعات شبانه روز استفاده نمایید. در این صورت قادر خواهید بود تا بهترین نمونه از ماشین آلات بسته بندی لواشک را خریداری نمایید.

دستگاه های بسته بندی لواشک پذیرایی مورد کاربرد جهت دستگاه بسته بندی شکلات و شیرینی و انواع محصولات در ابعاد کوچک می‌باشند.

و دستگاه بسته بندی لواشک ورقه ای برای دستگاه بسته بندی نان نیز مورد کاربرد است.

قیمت دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی

دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی جزئی ضروری برای کارخانه های تولید لواشک می باشد زیرا, بسته بندی هم در بحث بازاریابی و فروش بیشتر و هم در بحث نگهداری بهتر و جلوگیری از فساد و خراب شدن محصول, کاربرد فراوان دارد.

این بحث به قدری مهم است که برای آن استاندارد های خاصی وجود دارد تا بتوان اطمینان حاصل کرد که محصولات,سالم به دست خریداران می رسد. البته که برای خرید این محصول ابتدا باید از قیمت دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی اطلاع حاصل کنید. برای این منظور می توانید با کارشناسان ما در مجموعه پیروز پک تماس حاصل نمایید.

برای دیدن انواع دستگاه ها و اطلاع از رویداد های پیروز پک به استوری های سایت پیروز پک مراجعه کنید.

پخش ویدیو

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناسان ما
  سبد خرید
  Optimized with PageSpeed Ninja