پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی ویفرشکلاتی

دستگاه بسته بندی ویفر ، بسته بندی شوکورول، بسته بندی کیت کت و دیگر محصولات از نمونه موارد کاربرد دستگاه های بسته بندی پیلوپک تولید شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان می باشند. دستگاه بسته بندی ویفر توسط ما در مدل های بسیار متنوعی با سیستم های گوناگون:

  • مکانیکی
  • نیمه اتوماتیک
  • تمام اتوماتیک

به بازار ارائه می گردد.

ویفر یک محصول بسیار حساس و شکننده می باشد. که در حین تولید و بسته بندی باید کمترین فشار به آن وارد آید تا ضایعات آن نیز کاهش یابد.

قطعا ویفر های خرد شده، لب پریده و یا پودر شده نمی تواند مشتری داشته باشد. توجه کنید که اهمیت به ویفرها تنها در کارخانه و در زمان بسته بندی نباید باشد. بلکه ویفر ها باید تا زمان رسیدن به دست مشتری سالم بمانند. در این مورد باید بسته بندی به بهترین شکل ممکن انجام شده باشد. تا در حین حمل نیز آسیبی به این محصول وارد نیاید.

شما خود تولید کننده ویفر هستید و قطعا تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارید. همه میدانیم که اگر بسته بندی به نحوی باشد که ویفرها در آن بتوانند تکان بخورند قطعا آسیب می بینند. در نتیجه بسته بندی باید کاملا فیکس و مناسب باشد. تا میزان آسیب دیدگی ویفرها نیز به شدت کاهش یابد.

دستگاه بسته بندی ویفر صنایع بسته بندی پیروز پک

در صنایع بسته بندی پیروز پک توانسته ایم سیستم خشاب را برای دستگاه بسته بندی ویفر تعبیه نماییم. این دستگاه قادر است تا به صورت تمام اتوماتیک و بدون کمترین فشار بسته بندی ویفر را انجام دهد. برای دستگاه بسته بندی بیسکویت نیز از این سیستم استفاده نموده ایم.

سیستم فیدر 90 درجه نیز از دیگر نمونه سیستم هایی است که برای این دستگاه تعبیه نموده ایم.این دستگاه می تواند به راحتی محصولات را در مرحله قبل از بسته بندی سورت نماید. در نتیجه از خط تولید ویفر ها روی این نوار قرار میگیرند و سورت شده به سمت دستگاه بسته بندی ویفر ارسال می شوند.

با این کار دخالت دست در انجام بسته بندی به شدت کاهش می یابد. در نتیجه محصول نیز کمترین آیبی را خواهد دید. شما هم به نیروی انسانی کمتری نیاز خواهید داشت.

 برخی محصولات ما

تمام اتوماتیک می توانید بسته بندی ها را انجام دهید.

صنایع بسته بندی پیروز پک

دستگاه بسته بندی ویفر تمام اتوماتیک از جدیدترین و بروزترین دستگاه های بسته بندی ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان می باشد. با توجه به شکنندگی این محصول بر آن شدیم تا با تکیه بر تجربه چندین ساله خود دستگاه بسته بندی ایده آل را برای شما تولید نماییم.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با سایر مدل های دستگاه بسته بندی ویفر ساخته شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان با ما در تماس باشید و یا با استفاده از بخش “دستگاه بسته بندی” در همین سایت با دستگاه های بسته بندی ما آشنا شوید.

پیروز پک با طراحی انواع مختلف دستگاه بسته بندی مواد غذایی مثل دستگاه بسه بندی کیک یزدی که امکان خرد شدن آن بسیار زیاد است و دستگاه های دیگری چون دستگاه بسته بندی گز و بسته بندی نبات که کمی متفاوت می باشند, آماده کمک و خدمت به کارخانه های مختلف و فعال در این حوزه و صنعت می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دستگاه بسته بندی ویفر
پخش ویدیو

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید