پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف

توسط 6 خرداد 1402

قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف در پیروز پک سپاهان: 

در جهان مدرن همه چیز در حال تغییر است و این تغیر با سرعت بسیار زیادی اتفاق می افتد ؛ امروزه استفاده از محصولات یکبار مصرف از جمله سفره, لیوان, بشقاب و … افزایش چشمگیری داشته و به یکی از نیازهای اساسی تبدیل شده است .

به گونه ای که در بسیاری از جشن ها, مراسم ها, مجالس, رستوران ها و مکان های عموم حضور محصولات یکبار مصرف به خوبی احساس می شود . در این مقاله به بررسی قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف می پردازیم و از عوامل تاثیرگذار برقیمت آن نیز خواهیم گفت . تا انتها همراه ما باشید . همچنین در صورت نیاز به خرید انواع دستگاه بسته بندی اعم از دستگاه بسته بندی میوه خشک و همچنین دستگاه بسته بندی مکانیکی با مجموعه پیروز پک تماس بگیرید.

قیمت خرید دستگاه سفره یکبار مصرف

بهتر است قبل از اینکه درباه ی قیمت دستگاه یکبار مصرف صحبت کنیم, اصلا ببینیم دستگاه سفره یکبار مصرف چیست ؟ چه مزایایی دارد ؟ و تنوع آن چگونه است ؟

در دهه های گذشته , با پیشرفت تکنولوژی , بکارگیری ماشین آلات در کارخانه ها و صنایع مختلف بسیار رواج پیدا کرد ؛ دستگاه سفره یکبار مصرف هم یکی از همان وسیله هایی است که به منظور تولید این نوع سفره ها طراحی و ساخته شد .

شیوه ی کار این دستگاه به این شکل است که مواد اولیه را ( که معمولا مواد پلاستیکی یا کاغذی هستند ) به سفره های یکبار مصرف تبدیل می کند . عوامل متعددی هستند که قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف را تعیین می کنند, در ادامه درباره ی عوامل موثر بر آن صحبت خواهیم کرد .

خرید دستگاه سفره یکبار مصرف | پیروزپک

عوامل موثر بر قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف

ظرفیت تولید: اولین مورد مهم و تاثیرگذار بر قیمت دستگاه , ظرفیت تولید آن می باشد . همه ی دستگاه های سفره یکبار مصرف ظرفیت یکسانی برای تولید ندارند ؛ بعضی از آنها توانایی تولید چندصد سفره در روز را دارند, درحالیکه برخی از این دستگاه بسیار بزرگ و قدرتمند می باشند و این قابلیت را دارند که چندین هزار سفره ی یکبار مصرف تولید کنند .همانطور که احتمالا حدس زده اید, هر چه ظرفیت تولید بیشتر باشد , قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف بیشتر خواهد بود .

نوع مواد : دومین فاکتور موثر بر قیمت , نوع موادی است که دستگاه می تواند برای تولید سفره, استفاده کند . در واقع ممکن است یک دستگاه فقط مواد پلاستیکی را بپذیرد و دستگاه دیگری بتواند کاغذ و یا حتی پارچه را به سفره یکبار مصرف تبدیل کد . طبیعتا دستگاهی که از کاغذ و پارچه استفاده می کند گران تر می باشد . جالب است بدانید دستگاه هایی هستند که مواد بازیافتی را به سفره تبدیل می کنند ؛ درست است که قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف این چنینی بالا می باشد ولی هزینه ی اجرایی آنها خیلی کمتر از سایر دستگاه هاست .

کشور سازنده: تاثیر کشور سازنده و برند یک محصول بر قیمت آن, بر هیچ کس پوشیده نیست ؛ قیمت دستگاه هایی که سازنده ی آنها کشورهایی مانند آلمان , ژاپن, کره جنوبی و … هستند به مراتب گران تر از محصولات دیگر کشورهاست . زیرا آنها در صنعت ماشین آلات پیشرفته هستند, اما در کشوری مثل چین , هزینه تولید پایین می باشد . ناگفته نماند که علاوه بر هزینه ی پایین تولید, دستگاه های چینی, عموما از کیفیت پایین تری نیز برخوردار هستند .

کیفیت بالا : بسیاری از کارخانه ها به دنبال تولید محصول در بالاترین کیفیت هستند ؛ در بین مدل های متنوع از برندهای مختلف, دستگاه هایی هستند که سفره های با کیفیت بالا و با دقت بیشتری تولید می کنند . طبیعی است کیفیت و دقت در تعیین  قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف , نقش مهمی داشته باشد .

گارانتی و خدمات پس از فروشعامل بعدی که در قیمت گذاری یک دستگاه موثر می باشد , گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد . این موضوع توسط فروشنده و یا سازنده ی دستگاه مشخص می شود و بر قیمت دستگاه تاثیر مستقیم دارد . آن دستگاهی قیمت بالاتر دارد که از گارانتی و خدمات پس از فروش بهتری برخوردار باشد . در کنار تک تک این موارد , شرایط بازار و میزان عرضه و تقاضا هم تاثیر شگرفی در قیمت گذاری محصول خواهد داشت . با این حساب, تمامی مواردی ذکر شده دست به دست هم می دهند تا قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف را تعیین کنند .

خرید دستگاه سفره یکبار مصرف

همانطور که گفته شد یکی از نیازهای راه اندای خط تولید سفره یکبار مصرف, این است که دستگاه های مربوطه را خریداری نمایید . برای خرید دستگاه سفره یکبار مصرف لازم است به یکسری نکات توجه کنید ؛ در ادامه به این موضوع می پردازیم :

1 – قبل از تهیه ی هر وسیله یا دستگاهی حتما باید نیازهای خود را به طور دقیق بررسی نمایید تا بتوانید بر اساس آنها, یک دستگاه مناسب انتخاب نمایید . برای مثال اگر قصد دارید در مقیاس کوچک به تولید سفره یکبار مصرف بپردازید, نباید سراغ دستگاه های با ظرفیت بالا بروید . با توجه به این نکته , هم هزینه ها را مدیریت خواهید کرد, هم دستگاهی را تهیه می کنید که مناسب شما خواهد بود .

2 – در مورد قبل هم اشاره کردیم که برای خرید دستگاه‌های سفره یکبار مصرف, باید ابتدا نوع دستگاه مد نظر خود را تعیین کنید ؛ برخی دستگاه ها هستند که علاوه بر سفره, در تولید قاشق, چنگال, لیوان و … هم کاربرد دارند . با توجه به هدفی که در نظر دارید, دستگاه مناسب را تهیه نمایید .

3 – دستگاه های سفره یکبار مصرف, بهتر است از شکل و ظاهر شکیلی برخوردار باشند . این مورد به زیبایی کارگاه یا کارخانه شما کمک شایانی می کند . همچنین لازم است به ابعاد و شکل دستگاه توجه ویژه ای شود چون با قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف ارتباط تنگاتنگی دارد .

4 –  از آنجایی که این محصول با مواد غذایی و سلامت انسان ها سروکار دارد, رعایت اصول بهداشتی در تمامی مراحل تولید سفره یکبار مصرف از اهمیت زیادی برخوردار است  .

5 – مواد مواد استفاده شده در ساخت دستگاه‌ه ای سفره یکبار مصرف باید از کیفیت بالا برخوردار باشد و همچنین بدون سمیت باشند . پلاستیک‌های مقاوم, بدون سمیت و مقاوم در برابر حرارت و فشار, می‌ توانند به بهبود کیفیت دستگاه‌های سفره یکبار مصرف کمک کنند .

6 – برای خرید دستگاه سفره یکبار مصرف, بهتر است به فروشگاه های مطمئن و معتبر مراجعه نمایید . در این صورت خیالتان راحت خواهد بود که محصول شما باکیفیت می باشد .

7 – موضوع اصلی و محوری این مقاله در مورد قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف می باشد که  به طور کامل به آن پرداخته شده است ؛ با این حال, باز هم اشاره ای کوچک خواهیم داشت :

عوامل زیادی هستند که در قیمت محصول تاثیر می گذارند ؛ از جمله میزان عرضه و تقاضا, شرایط بازار ,مشخصات دستگاه و … .بنابراین ضروری است تا قیمت ها و شرایط فروش را از چندین منبع پیگیری کنید تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید .

خرید دستگاه سفره یکبار مصرف | پیروزپک

دستگاه های مورد نیاز برای تولید سفره یکبار مصرف

تا به اینجا نکات فراوانی راجع به دستگاه و و یا قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف گفته شد . در این بخش می خوهیم ببینیم به چه دستگاه هایی برای تولید سفره یکبار مصرف نیاز داریم :

دستگاه تولید :

 وظیفه ی این دستگاه این است که مواد اولیه را وارد نماید و رول یا طاقه سفره یکبار مصرف را تولید نماید . (البته بدون چاپ یا پرفراژ .)

دستگاه جرقه گیر :

 در مسیر تبدیل مواد اولیه به سفره یکبار مصرف , سفره حاوی بار الکتریکی زیادی می شود ؛ دستگاه جرقه گیر با از بین بردن بار الکتریکی سفره, به بهبود کیفیت آن کمک می کند . به عبارتی با حذف بار اضافی موجود , سفره یکبار مصرف را آماده ی مرحله بعدی (مرحله چاپ ) می کند .

دستگاه چاپ :

بعد از اینکه بار الکتریکی ایجاد شده بر روی سفره, از بین برده شد , نوبت به فرایند چاپ می رسد . این دستگاه طرح مورد نظر را به صورت تک رنگ یا دو رنگ و یا چهار رنگ بر روی سفره چاپ می کند ؛ محصول نهایی این عملیات, رول سفره ای است که طرح دلخواه روی آن چاپ گردیده است .

دستگاه پرفراژ :

حالا که سفره یکبار مصرف از مرحله ی چاپ گذر کرد و طاقه ی سفره ما با طرح مورد نظر شکل گرفت, وقت آن رسیده که خط برش در اندازه های برابر یا همان پرفراژ ایجاد شود . این دستگاه کاملا خودکار نیست و به یک اپراتور نیازمند است .

اکنون فرایند تولید سفره به مرحله آخر رسیده و بعد از پرفراژ, سفره یکبار مصرف در متراژهای متنوع, رول می شود

دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف

دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف​ سفره های رول شده را بسته بندی می کند و بعد از آن محصول به دست مصرف کنندگان خواهد رسید . برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف می توانید از طریق راه های ارتباطی که مشاهد می کنید,  با ما در ارتباط باشید .

فروش دستگاه سفره یکبار مصرف | پیروز پک

هزینه راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف

به طور کلی نمی توان یک مقدار مشخص و دقیق را برای هزینه راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف در نظر گرفت ؛ علت این امر هم به این بر می گردد که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند .

– از جمله این عوامل می توان به انداره مقیاس خط تولید اشاره نمود . اگر قصد داشته باشید یک کارگاه بزرگ احداث کنید ، حتما به تجهیزات و سرمایه ی بیشتری احتیاج خواهید داشت نسبت به زمانی که یک خط تولید در مقیاس کوچک راه می اندازید .

– مورد دوم ، دستگاه ها ، تجهیزات و ماشین آلات هستند . هر چقدر به دستگاه ها و ابزارهای بیشتری احتیاج داشته باشید ، هزینه ی خط تولید بالاتر می رود . در ضمن توجه داشته باشید قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف ، بسته به فاکتورهایی که در بخش ” عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف ” این مقاله مطرح گردید ، متغیر می باشد .

– عامل بعدی ، شرایط جغرافیایی و محلی می باشد که قرار است در آن فعالیت کنید . در هر شهر قیمت ها برای خرید یا اجاره ی محلی برای احداث خط تولید ، بسیار تفاوت دارد و امکان اینکه با جزئیات به این مورد بپردازیم وجود ندارد .

– در بسیاری از مشاغل نیروی انسانی فعالیت زیادی دارد ؛ حتما می دانید که برای خط تولید سفره یکبار مصرف به نیروی انسانی آموزش دیده و کارگرانی برای انجام وظایف مختلف نیازمندید .

– مورد پنجم ، هزینه های جانبی فرایند تولید می باشد . به عنوان مثال ممکن است مجبور شوید دستگاهی را تعمیر و یا تعویض کنید . ضمنا هزینه های مربوط به مصرف انرژی هم باید در نظر بگیرید .

– در آخر ، مقدار و کیفیت مواد اولیه است که نقش زیادی در هزینه راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف دارد . علاوه بر این ، مواد اولیه ، در تعیین نوع دستگاه و در نتیجه قیمت دستگاه سفره یکبار مصرف هم اثر مستقیم دارد .

همانگونه که متوجه شدید برای ارائه ی یک پاسخ دقیق و جامع به این سوال که “هزینه راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف چقدر است ؟ ” ،  موارد بسیاری هستند که باید مد نظر قرار داده شود . بهتر است قبل از هرگونه اقدامی ، با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید .

سخن پایانی و جمع بندی

پیشرفت تکنولوژی در چند دهه اخیر موجب شده ، شاهد حضور پررنگ آن در صنایع مختلف باشیم . ساخت دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته ، کمک زیادی کرد تا بتوانیم محصولات را با سرعت و دقت یبشتری تولید کنیم . در این مقاله در مورد قیمت دستگاه تولید یکبار مصرف ، عوامل موثر بر آن ، راهنمای خرید دستگاه و دیگر نکات صحبت کردیم . برای دریافت مشاوره و صحب با کارشناسان ما ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja