پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است ؟

توسط 27 اردیبهشت 1402

برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است ؟ با ما در پیروز پک سپاهان همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

بسته بندی کردن مواد غذایی نیازمند دستگاه ها و سیستم های بسته بندی مخصوص به خود است همین امر هم باعث شده است که سوالاتی در رابطه با اینکه برای دسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است مطرح شود. امروزه صنعت تهیه و توزیع چای در بخش های مختلفی رونق گرفته است. از جایی که چای برداشت می شود تا لحظه ای که به دست مشتری می رسد, بصورت سلسله وار فرآیند های مختلفی جریان دارد که هرکدام به نوعی تاثیر در محصول نهایی خواهند داشت.

برخی شرکت ها و تولیدی های بزرگ از برداشت تا رسیدن به دست مشتری فرآیند را بصورت بومی درون خود سازمان انجام می دهند و برخی دیگر نیز چای را از جای دیگر تهیه کرده و فرآیند هایی آماده سازی, بسته بندی و درنهایت رساندن به دست مشتری نهایی را برعهده می گیرند. در این مطلب تمرکز ما بر بسته بندی چای و دستگاه های مورد نیاز در این فرآیند می باشد. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در این خصوص بدست بیاورید این مطلب را از دست ندهید. همچنین میتوانید برای خرید دستگاه بسته بندی چایی با مجموعه پیروز پک سپاهان تماس حاصل فرمائید. این مجموعه عرضه کننده سایر دستگاه های بسته بندی اعم از دستگاه بسته بندی میوه خشک و … نیز می باشد.

برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است؟ | پیروز پک

برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است؟

محصولات مرتبط  برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است

چای خشک امروزه به شیوه های مختلفی بسته بندی شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد. برخی از این بسته بندی ها در وزن های کیلویی و برخی دیگر نیز بصورت گرمی و حتی بصورت تک نفره یا تی بگ توسط شرکت های توزیع کننده و بسته بندی کننده آماده می شود و به دست مشتری می رسد.  معمولا با توجه به نیاز بازار, نیاز به وزن های مختلف چای داریم. برخی افراد تنها به چای های تک نفره نیاز دارند و برخی دیگر نیز بسته به شرایط نیاز به استفاده از چای در واحد های یک کیلویی یا دو کیلویی دارند. حتی فروشندگان ممکن است در بسته بندی های بزرگ تر چای دریافت کنند.  همه این ها درکنار هم نیاز مشتری را میتواند بسته به شرایطی که دارد تامین کند. اما همه چیز به چای ختم نمی شود. برای اینکه بندانیم برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است با ما همراه باشید.

معمولا بسته بندی های مشابه برای دمنوش های گیاهی نیز کاربرد دارد. البته دمنوش های گیاهی معمولا در وزن های کمتر بصورت تی بگ تولید می شوند و یا برای فروشندگان در بسته بندی های بزرگتر, اما بطور کلی استفاده از دمنوش های گیاهی امروزه رواج زیادی در جامعه داشته و این محصول نیز معمولا با کمک دستگاه های بسته بندی چای, آماده و در اختیار مشتری قرار می گیرد. موارد دیگری مانند قهوه نیز توسط برخی شرکت ها با همین دستگاه ها بسته بندی شده و به دست مشتری می رسد. به همین ترتیب می توان گفت که استفاده از دستگاه بسته بندی چای, تنها مربوط به چای نمی شود بلکه برای موارد متعدد و مشابه مورد استفاده قرار می گیرد و کسانی که کسب و کار مرتبط با بسته بندی چای دارند می توانند از این دستگاه در موارد مختلفی استفاده کنند.

برای بسته بندی چای چه دستگاه هایی مورد نیاز است؟

با توجه به این توضیحات دانستیم که استفاده از دستگاه های دسته بندی چای تنها به محصول چای خشک منتهی نمی شود و محصولات مشابه زیادی را در بر می گیرد. اما اینکه این دستگاه ها را بیشتر بشناسیم اولویت اول ما در این مطلب است. اول از هرچیز مشاوره گرفتن از یک شرکت تولید کننده سیستم های بسته بندی مناسب برای چای می تواند نتایج بهتری برای شما داشته باشد. گروه تولیدی پیروز پک یکی از برترین تولید کنندگان دستگاه های بسته بندی از جمله دستگاه بسته بندی چای است . شما می توانید درصورتی که نیاز به تهیه دستگاه های بسته بندی چای داشتید با این شرکت در ارتباط باشید. یک خط بسته بندی چای می تواند دستگاه های مختلفی داشته باشد که هرکدام مربوط به بخشی از این فرآیند است.

دستگاه هایی برای الک کردن و ویبره کردن چای مربوط به بخش سورتینگ می باشد که چای خشک را از دیگر موارد مانند شن ها و … جدا سازی می کند. دستگاه هایی نیز برای غبارزدایی وجود دارد که می تواند در تمیز تر کردن چای خشک کمک کننده باشد. دستگاه های بسته بندی نیز دارای توزین های مختلفی هستند. از دستگاه های تک توزین گرفته تا چند توزین که می تواند برای دسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. عموما برای چای, چیپس, قوه, پفک و مواردی مشابه این موضوع از دستگاه های چهار توزین استفاده می شود اما می توان بسته به ظرفیت تولید دستگاه هایی با توزین بالاتر انتخاب کرد. این دستگاه بسته بندی معمولا به وسیله ظرف های مخصوص وزن کشی, وزن مواد را تعیین کرده و در بسته های مختلف بصورت کاملا دقیق تقسیم می کند.

شاید برای کسانی که بسته بندی دمنوش ها و ادیه ها بصورت میکس بسته بندی میکنند نیاز به دستگاه میکسر یا بلندر احساس شود. این دستگاه می تواند محصولات و مواد پودری را با یکدیگر ترکیب کرده و در بسته بندی های مختلف قرار بدهد. و این یکی از مواردی است که برای پاسخ به سوال  برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است استفاده میشود.

برای بسته بندی چای چه دستگاه هایی مورد نیاز است؟ | پیروز پک

برای بسته بندی چای چه دستگاه هایی مورد نیاز است؟

پس از بسته بندی چای به چه دستگاه های نیاز داریم ؟

در این خط بسته بندی تنها به دستگاه های بسته بندی بسنده نمی کنیم. هرچند این دستگاه ها کار ما را برای توزیع و تقسیم کردن مواد پودری آسان تر می کنند اما برای مراحل نهایی کار نیاز به دستگاه ها و سیستم های دیگری نیز احساس می شود.

دستگاه درج تاریخ و مشخصات

هر محصولی خصوصا محصولات غذایی مانند چای و … نیازمند درج تاریخ تولید  انقضا و مشخصات دیگر تولید از جمله قیمت و… می باشد. این موضوع نیاز مارا در استفاده از دستگاه تاریخ زن و یا دستگاه های درج مشخصات بیشتر می کند. البته دستگاه های تاریخ زن انواع مختلفی دارد ولی معمولا برای تولیداتی مانند چیپس, چای, پفک و بسته بندی های مشابه نیاز به استفاده از تاریخ زن حرارتی است که می تواند با توجه به جنس جلد محصول انتخاب شود.

دستگاه تزریق گاز

دستگاه  تزریق گاز ازت یکی از دستگاه های لازم برای تزریق گاز به داخل بسته بندی و انجام مراحل مکش گاز از داخل بسته بندی می باشد. این مورد می تواند کمک بسیار زیادی به ماندگاری محصول و همچنین کیفیت بیشتر محصول تولید شده کند و معمولا بعد از مراحل بسته بندی این فرآیند انجام می شود.

دستگاه فرم جلد

یکی دیگر از دستگاه هایی ه رای پاسخ به سوال برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است استفاده میشود , پس از دستگاه تزریق گاز, نیاز به دستگاه فرم پاکت داریم. معمولا محصولات برای بهتر جلوه کردن لازم است که پاکت آن ها فرم جذاب تری داشته باشد و از سوی دیگر این موضوع با توجه به اصول برندینگ ضروری تر جلوه می کند. به همین منظور هم دستگاه های فرم پاکت زن امروزه برای شکل دهی بهتر به بسته بندی استفاده می شود و از دستگاه های رایج محسوب می شود.

اصول لازم در بسته بندی چای | پیروز پک

اصول لازم در بسته بندی چای

اصول لازم در بسته بندی چای

با همه توضیحاتی که در بالا به آن اشاره داشتیم, لازم است که توضیحاتی درخصوص اصول بسته بندی محصولات غذایی نیز به شما ارائه بدهیم. این سوال برای بسیاری ایجاد می شود که به چه منظور باید حتما از دستگاه مخصوص برای بسته بندی استفاده کنیم. اول از هرچیز باید بدانیم که استفاده از شیوه های دستی با توجه به حجم تولید جدای از غیر بهداشتی بودن، می تواند تا حد زیادی هزینه تولید را افزایش داده و حجم تولید را نیز کاهش بدهد. از سوی دیگر هم دستگاه های مخصوص بسته بندی میتواند بسته بندی را بصورت کاملا بهداشتی و حرفه ای به مشتری تحویل بدهد که این مورد می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. بهداشتی بودن یک محصول در نوع خود مهم است چرا که می تواند کمک زیادی به اعتبار برند شما کند.

معمولا تولید محصولات بدون دخالت دست به یکی از بهداشتی ترین شیوه های تولید و بسته بندی تبدیل شده است که با طرفداران زیادی رو به رو است. اینکه مسائل بهداشتی رعایت شود یکی از اصول مهم در بسته بندی چای محسوب می شود و به همین دلیل باید تمام تلاش خود را داشته باشیم تا از دستگاه های بسته بندی که می تواند خط بسته بندی را کاملا مکانیزه کند استفاده کنیم تا در نهایت رعایت اصول بهداشتی, به ارائه محصول به مشتری بپردازیم.

در هنگام بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است | پیروز پک

در هنگام بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است

برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است و قیمت آن

دستگاه های بسته بندی از نظر قیمت دارای تنوع بسیار زیادی هستند. این موضوع می تواند به نوع محصولی که انتخاب می کنیم و همچنین ظرفیت تولید ما وابسته باشد. هرچه ظرفیت تولید بهتر و بالاتر باشد قطعا نیاز به استفاده از دستگاه های بزرگ تر با ظرفیت های بیشتر است. از سوی دیگر هم به روز بودن دستگاه ها می تواند عامل دیگری در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی چای باشد. شرایط خرید و برند تولیدی و … هم در نوع خود می تواند تاثیرات مهمی در قیمت نهایی داشته باشد. شما لازم است که با توجه به نیاز خود و شرایط تولیدی که دارید با مرجع تولید کننده در ارتباط باشید تا بتوانید اطلاعات کامل را در این زمینه بدست بیاورید.

ما در این مقاله تلاش نمودیم تا پاسخ درست را به سوال برای بسته بندی چای به چه دستگاه هایی نیاز است nidl. توصیه می کنیم که حتما برای اطلاع از قیمت, مدل ها و دستگاه های بسته بندی چای و مواد مرتبط, با شرکت بسته بندی پیروز پک, تولید کننده دستگاه های بسته بندی در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل درخصوص محصول مورد نظر شما, قیمت و شرایط دیگر در اختیار شما قرار بدهد. کارشناسان شرکت بسته بندی پیروز پک همواره آماده اطلاع رسانی به شما در این زمینه ها هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja