مجموعه پیروزپک حضور در بازار ماشین سازی را از 50 سال پیش و به همت مدیر توانمند مجموعه جناب مهندس عباس ترابی آغاز نمود و بعد از چند سال به مدیریت مجموعه پیروز پک به دستان جناب مهندس علیرضاترابی سپرده شد تا علاوه بر تجربه های عالی علم و تکنولوژی را به این عرصه وارد کرد و هم اکنون با توسعه پیروزپک، تیم بزرگ ما متشکل از واحدهای خرید و فروش، دیجیتال مارکتینگ، مالی و حسابداری، تحقیق و توسعه ، خدمات پس از فروش و پیش از فروش و سایت‌های مجازی توانایی ارائه خدمات شبانه‌روزی به تولید کنندگان عزیز و شرکت‌های خصوصی و مجموعه های بزرگ و کوچک را دارد.

 

خدمات پیروزپک:

  • _ ارائه خدمات پس از فروش
  • _ فروش انواع دستگاه های بسته بندی افقی برای محصولات جامد شما تولید کننده عزیز
  • _ ارسال دستگاه های بسته بندی افقی به اقصی نقاط ایران
  • _ دارای واحد صادرات تخصصی
  • _ همکاری با تمام تولیدکنندگان ایران
  • _ ارائه خدمات حضوری در شهرستان اصفهان
  • _ ارائه پیش‌ فاکتور لحظه‌ای در وبسایت
  • _ ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان خبره درحوزه خرید شما
  • _ فروش به روش آنلاین و تلفنی
دستگاه بسته بندی پیلوپک افقی

پیروزپک مجموعه‌ای با بیش از پنج دهه فعالیت حرفه‌ای در زمینه فروش دستگاه های بسته بندی است. این مجموعه بزرگ توانسته در دوره فعالیت خود افتخارات متنوعی در حوزه ساخت دستگاه های بسته بندی پیلوپک کسب کند. از جمله رسالت‌های پیروزپک، ارائه برترین و باکیفیت‌ترین خدمات برای تمام مشتریان داخلی و خارجی با بهترین متد های روز دنیاست. این شرکت تا به امروز برای بیش از 100 فرد اشتغال‌زایی کرده که با رشد روزانه مجموعه تعداد این افراد همواره در حال افزایش است. در طول سال‌های فعالیت، پیروزپک توانسته خدمات خود را همگام با تغییرات روز دنیا متحول کرده تا مشتریان بتوانند برای خرید دستگاه های بسته بندی از بهترین و جدیدترین روش‌ها استفاده کنند. از جمله پیروزپک فروش انواع دستگاه های بسته بندی به اقصی نقاط ایران و صادرات به کشورهای همسایه با هدف ارزآوری را امکان‌پذیر کرده است.

علیرضا ترابی

مدیر عامل ماشین سازی پیروزپک

از آنجایی که رفع نیاز مشتری سرلوحه تمام افراد شاغل در پیروزپک است، ما راه ارتباط مستقیم و بدون واسطه‌ با مدیرعامل را برای شما فراهم کرده‌ایم. کاربران گرامی ‌می‌توانند جهت ارائه نظرات و پیشنهادات، درخواست همکاری، دریافت مشاوره کاری و حتی اعلام نارضایتی از عملکرد کارکنان با جناب آقای مهندس علیرضا ترابی ارتباط برقرار کنند، تمام نظرات توسط ایشان در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد. کانال‌های ارتباطی زیر برای برقراری ارتباط آسان ارائه شده است.

مجوزها و گواهینامه ها:
قیمت دستگاه های بسته بندی پیلوپک چقدر است؟
قیمت دستگاه بسته بندی بسته به نوع محصولات مشتریان عزیز متفاوت و قیمت دستگاه ها برحسب طول ،عرض،و ارتفاع محصولات متغیر است .برای دریافت اطلاعات کامل دستگاه ها و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09136003650 تماس حاصل فرمایید.
زمان تحویل دستگاه های بسته بندی چقدر است؟
زمان تحویل دستگاه های بسته بندی از 2 هفته تا 2 ماه متغیر است .
میزان آمپراژ دستگاه های بسته بندی پیلوپک پیروزپک چقدر است؟
میزان آمپر دستگاه های بسته بندی بین 2 الی 5 آمپر متفاوت است

70 مدل دستگاه بسته بندی پیلوپک افقی ، در زیرمجموعه 4 مدل اصلی زیر قرار میگیرند:

دستگاه های بسته بندی سلفون ازبالا (کلاسیک) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17 سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ، ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی چهارطرف دوخت (اسکات) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: پد الکلی، ست سوزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از پایین (دلفین) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 35 می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ،ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از بالا (آنجل) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 الی 25 سانتی متر می باشد . مناسب برای محصولاتی مانند: شکلات ، شیرینی ، کیک، خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.