پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی نبات نی دار

ماشین بسته‌بندی مواد غذایی از جمله دستگاه بسته بندی نبات نی دار صنایع بسته بندی پیروز پک با روشی به روز بسته بندی نبات نی‌دار و چوبی را انجام می‌نماید. این ماشین‌آلات بسته‌بندی جهت بسته بندی انواع مواد غذایی و قطعات با ابعاد کوچک تا عرض 25 سانتی‌متر کارایی دارند و دارای سرعت مناسبی در بسته‌بندی نبات است.

دستگاه بسته بندی نبات با توجه به نیاز مشتری در انواع مکانیکی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و به صورت دو فک، سه فک و چهار فک طراحی و ساخته می‌شود. در دستگاه‌های بسته بندی نبات صنایع بسته بندی پیروز پک انواع سلفون شامل ترس، متالایز، لامینت و کاغذ پلی اتیلن قابل نصب می‌باشد. با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود نبات‌های چوبی را به گونه‌ای شکیل، زیبا و کاملا بهداشتی بسته‌ بندی نمایید.

مزایای دستگاه بسته بندی نبات صنایع بسته بندی پیروز پک

قطعا تابش نور و نفوذ رطوبت و غبار به مواد غذایی موجب فساد زود هنگام و کاهش کیفیت محصولات می‌گردد، از این رو ماشین بسته‌بندی نبات با پوشش مناسب از محصولات درون بسته بندی محافظت می‌نماید.

بی‌تردید سرعت پایین و تولید کم برای یک کارگاه تولیدی به صرفه نیست از این رو دستگاه‌های بسته بندی پیروز پک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با سرعتی بالا و بدون ضایعات محصول بسته بندی بین 150 تا 200 بسته در دقیقه را انجام می‌نمایند.

ماشین‌آلات بسته‌بندی نبات مجهز به سنسور حفاظتی می‌باشند و در صورتی که سهوا دست، در تماس با بخش دروازه فک قرار گیرد، برق دستگاه قطع می‌شود.

تمامی قطعات بکار رفته در ساخت این ماشین از استیل می‌باشد تا در صورت قرارگیری در معرض آفتاب یا تماس با آب دچار زنگ‌زدگی و پوسیدگی نگردد.

دستگاه بسته بندی نبات پیلوپک از نظر شکل ظاهری و مشخصات فنی شباهت زیادی با سایر دستگاه‌های بسته‌بندی دارد و تنها تفاوت آن در ابعاد، سرعت بسته‌بندی و سیستم برق و کارکرد دستگاه بسته بندی می‌باشد.

دستگاه بسته بندی نبات نی دار

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟