پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی خرما

دستگاه بسته بندی خرما با قابلیت بسته بندی خرما به صورت تک عددی و بسته بندی خرما در بسته‌های چند تایی را به بازار ارائه نموده‌ایم. این روزها شاهد ارائه هرچه بهداشتی تر محصولات به بازار می باشیم. دستگاه بسته بندی خرما تک عددی نیز جهت بسته بندی خرما و حفظ ارزش این ماده غذایی بسیار ارزشمند و ارتقای کیفیت آن طراحی و تولید می شود. تا بتوانید بسته بندی تک عددی خرما را انجام داده و بسیار بهداشتی آن را به بازار ارائه نمایید.

از این دستگاه بسته بندی جهت بسته بندی خرمای مضافتی , خرمای زاهدی , خرمای هلیلی و انواع مختلف کشت خرما می توانید استفاده نمایید.

بسته بندی خرما درکشور ما و حتی کشورهای همسایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بسته بندی خرما آن نیز به اشکال متنوعی انجام می‌شود، چرا که این محصول یکی از محصولات کشاورزی با ارزش اقتصادی بسیار بالا و ارزش غذایی بالایی می باشد.در نتیجه دستگاه بسته بندی خرما در انواع مختلف در صنعت موجود می‌باشد.

دستگاه بسته بندی خرما به صورت تکی و چند تایی

انتخاب دستگاه بسته بندی خرما به میزان چشمگیری بستگی به بازار هدف شما خواهد داشت. خرما در بازارهای داخلی و خارجی مشتریان فراوانی دارد. در ایران نیز خانواده های بسیاری در زمینه تولید خرما، این محصول با ارزش فعالیت می‌نمایند. در نتیجه برای به ثمر نشستن این زحمات لازم است تا بسته بندی خرما را به بهترین شکل به بازار عرضه نمایند.

استفاده از دستگاه بسته بندی خرما که کارایی و سرعت و دقت بالایی داشته باشد می تواند بازخورد مناسبی جهت ارتقای سطح کیفیت بازار خرما نیز داشته باشد.

ماشین بسته بندی خرما صنایع بسته بندی پیروز پک

صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان در زمینه ساخت ماشین بسته بندی خرما دوشادوش تولید کننده همواره در کنار آنها می باشد و با طراحی دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک یار و همراه تولید کننده است ،تا خرمای خود را بسته بندی نمایند و روانه بازار کنند.

بسته بندی خرما با پیشگیری از نفوذ رطوبت به داخل بسته بندی ماندگاری بیشتری به آن می دهد و از تغییر طعم و رنگ آن جلوگیری می کند.

ما با ساخت دستگاه اتوماتیک امکان بسته بندی خرما به صورت تک عددی و چند تایی و همچنین بسته بندی قند حبه به صورت تک عددی و چند تایی را میسر نموده ایم.
از دستگاه بسته بندی خرما همچنین در جهت بسته بندی محصولات مشابه اعم از:

و سایر محصولات دیگر نیز استفاده می‌شود.

مشاوره انتخاب دستگاه بسته بندی اعم از دستگاه بسته بندی خرما مناسب با میزان بودجه و فضای کارگاهی و محصول تولیدی توسط صنایع بسته بندی پیروز پایور انجام می شود.

قیمت دستگاه بسته بندی خرما

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    WeCreativez WhatsApp Support
    واحد فروش و پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند.
    سلام؛چطور میتونم کمکتون کنم؟
    سبد خرید